KURS RADKA RYGIELSKIEGO

Poznaj kompletny plan na wolność finansową dla osób, które chcą wiedzieć, w co lokować oszczędności i bieżące wpływy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

SYSTEM RYGIELSKIEGO

ponad 90% osób traci na rynkach finansowych.
Tracą, bo działają instynktownie i emocjonalnie

Dołącz do kilku % osób, które zarabiają, płynąc na grzbietach największych instytucji finansowych, wykorzystując wiedzę o ich algorytmach.

Za chwilę dowiesz się, jak zyskać dostęp do - Systemu Rygielskiego, który pozwala płynąć na grzbietach wielorybów i zarabiać z największymi – zamiast tracić jak reszta płotek, miotanych falami rynku.

12 886 Członków Zamkniętej Grupy na Facebooku

2193 Osób skorzystało już z mojej wiedzy

51 Osób skorzystało z warsztatów stacjonarnych

90% Skutecznych analiz na przestrzeni 9 miesięcy.

Wiem, to śmiała obietnica!

Cześć, nazywam się Radek Rygielski i powodem, dla którego mogę ją złożyć, jest to, że od ponad 3 lat utrzymuję się z handlu na rynkach finansowych.

Do tego dzielę się swoimi analizami publicznie PRZED faktem. I nauczyłem tego systemu dziesiątki osób, takich jak Ty.

Ze smutkiem, a nawet przerażeniem spoglądam, jak przestarzałe i wręcz niebezpieczne nauki niektórych „guru tradingu” powodują, że 90% osób na rynkach traci swoje ciężko zarobione pieniądze. Może znasz kogoś, komu się to przytrafiło... A może zdarzyło się również Tobie?

DLACZEGO 90% OSÓB TRACI - I JAK DOŁĄCZYĆ DO POZOSTAŁYCH 10%?


Wielu szkoleniowców teoretyków „zapomina” poinformować swoich kursantów o czymś bardzo, bardzo ważnym.

Nie o tym, że sami nie zarabiają na rynkach, choć w większości sytuacji to też jest prawda :-)

Ale o czymś ważniejszym. O tym, że większość dużego kapitału na rynku stanowią...

ROBOTY

Ponad 70% kapitału na rynkach, to specjalistyczne i zaawansowane oprogramowanie, które przeprowadza transakcje automatycznie – bez osobistego udziału tradera.

Te roboty rozkładają potężny kapitał na poszczególne platformy transakcyjne i na mniejsze zlecenia tak, aby nie było widać, iż należą do jednego lub paru największych graczy. Mało kto o tym otwarcie mówi, a tymczasem właśnie z nimi przyjdzie Ci „walczyć” na rynkach finansowych


Człowiek vs maszyna...

Czy wiesz, jaką roboty mają przewagę nad ludźmi?

Nie, nie mam tu na myśli tylko szybkości w zawieraniu transakcji. Jest coś o wiele ważniejszego.

Otóż roboty nie odczuwają żadnych emocji.

Ich ruchy są zimne i skalkulowane na zysk. Nie działają instynktownie jak większość traderów. Nie kierują się intuicją. Działają natomiast według pewnych algorytmów – innymi słowy, działają zero-jedynkowo.

Czyli działają zupełnie odwrotnie niż ludzie, którzy często zawierają transakcje w sposób emocjonalny i „na czuja”. A to niestety w większości przypadków kończy się stratami.

Jedyny sposób, to poznać algorytm działania robotów, a następnie przewidywać ich ruchy, oznaczyć właściwe pozycje i wykorzystać je do generowania zysku dla siebie. A więc nie chodzi tu o bezpośrednią walkę z największymi siłami rynku, bo to nie ma większego sensu. Zamiast tego, wykorzystaj falę wytworzoną przez rynkowe wieloryby... i płyń razem z nimi!


Jak złamałem algorytmy Wielorybów?

Poznaj sposoby, które pozwalają im zarabiać ogromne pieniądze na mniejszych graczach takich jak my (ale już nigdy więcej!)

Kilka lat temu odkryłem, że roboty na rynkach działają na podstawie pewnych algorytmów. Algorytmy mają to do siebie, że są powtarzalne, a co za tym idzie – da się je rozgryźć.

Odkąd potrafię dostrzegać te zależności w ich działaniu, nie miałem ani jednego miesiąca stratnego.

Doszedłem do tego stopniowo, oczywiście.

I Ty możesz zrobić to samo.

Co daje mi prawo, aby uczyć tradingu?

Tylko w ostatnich miesiącach zanotowałem aż 86% skuteczności na cyklach Bitcoina.

Co to znaczy? Że niemal 9 na 10 moich prognoz co do zachowania rynku, sprawdziło się i przyniosło zysk.

Skuteczność

Czy mówię to po to, aby się chwalić? Nie, chciałbym Ci jedynie pokazać, że masz do czynienia z praktykiem, a nie niespełnionym traderem, któremu w transakcjach nie poszło, więc wziął się za uczenie (bo tak niestety działa większość rynku szkoleniowego).

Zarabiam na rynkach finansowych 30 tys. złotych miesięcznie.

Żyję wyłącznie z tradingu

Ale dość już o mnie, niech przemówią sukcesy osób,które korzystają z Systemu Rygielskiego i mają wyniki…

Uwaga! Kupując teraz, rezerwujesz miejsce w nowej edycji, która rozpoczyna się od 07.10.2021 r. Na 7 dni przed tą datą otrzymasz od nas dostęp do zakupionych materiałów szkoleniowych orazwszystkie szczegóły spotkań mentoringowych. Decydując się teraz, gwarantujesz sobie miejsce,których liczba jest ograniczona!

Poznaj „System Rygielskiego”Kiedy budujesz dom, to nie zaczynasz od dachu, ale najpierw wylewasz fundamenty, potem stawiasz ściany, wylewasz strop itd. Z zarabianiem na rynkach finansowych jest podobnie i są etapy, które musisz przejść po kolei, żeby z precyzją snajpera oznaczać pozycje i przewidywać zachowanie robotów działających na zlecenie Wielorybów.

I właśnie tym jest System Rygielskiego - w 12 tygodni od zera do zyskownego tradera.

Rozpisałem dla Ciebie cały ten proces, a następnie ubrałem go w praktyczny i konkretny kurs online. Znajdziesz tam esencję mojego doświadczenia – bez zbędnego przegadywania tematu. Szkolenie zaprojektowaliśmy wraz z Instytutem Kryptografii tak, abyś krok po kroku poznał mechanizmy działania rynków finansowych i w

Co zawiera szkolenie?

CO DOKŁADNIE WCHODZI W SKŁAD PAKIETU:

Kurs online – System Rygielskiego

Jest to główny trzon i podstawa, od którego zaczniemy

Twoją drogę. Otrzymasz łącznie 8 konkretnych modułów, w których krok po kroku tłumaczę poszczególne etapy zawierania transakcji (dostajesz na to konkretną procedurę) i prowadzę Cię od podstaw do coraz bardziej zaawansowanych technik zyskownego handlu na rynkach finansowych.

Każda lekcja to osobny i krótki film, a zatem nie obawiaj się dziesiątek godzin ciężkostrawnej teorii. Wyciągnąłem esencję z mojego doświadczenia i krok po kroku przekażę Ci ją w krótkich materiałach, które możesz przerobić – nawet stojąc w kolejce w sklepie.

I oryginalnie tylko samo to szkolenie planowaliśmy sprzedawać po takiej cenie.

*Jak przeanalizujesz rynek, to zobaczysz, że nasi konkurenci (z niekoniecznie udokumentowanymi rezultatami!), sprzedają szkolenia po takiej, a nawet o 50-100% wyższej cenie!

DODATKOWE BONUSY

Cykle BTC – czyli jak zarabiać na Bitcoinie niezależnie od kondycji rynku – nie czekając na hossę

Już parę razy wspomniałem, że w ostatnich 5 miesiącach 44 na 51 moich analizokazało się trafnych, a co za tym idzie, przyniosły zysk mi oraz moim protegowanymw Klubie Tradera, którzy rozegrali te analizy

Jak to osiągnęliśmy? Otóż każda z tych analiz powstała na podstawie tzw. cykli –powtarzalnych ruchów rynku.

Najwyższa pora, abyś dowiedział się, jak identyfikować te cykle samodzielnie.Jest to nie tylko bardzo proste, ale – jak widać – niesamowicie skuteczne!

W tym bonusowym szkoleniu zdradzę Ci wszystko, co wiem o graniu na cyklach, byś i Tymógł zarabiać nie tylko na Bitcoinie, ale i na innych rynkach, gdzie takie cykle występują -niezależnie od tego, jaka sytuacja panuje na rynku. Gdy inni czekają na hossę, Ty zarobisznawet na spadkach cen!

"Uwaga! To szkolenie nie jest dostępne w żadnym innym miejscu. Dlatego, jeśli chcesz poznać wiedzę, która pozwala kilkuset osobom zarabiać zarówno na spadkach, jak i wzrostach z 90% skutecznością – to tylko tu możesz ją zgarnąć zupełnie gratis.

6 webinarów Q&A

Zdaję sobie sprawę, że podczas przerabiania szkolenia może w Twojej głowie pojawić się wiele pytań. Dlatego w ciągu kolejnych 3 miesięcy przeprowadzę webinary Q&A, podczas których zapytasz mnie, o co tylko zechcesz.

Każdemu uczestnikowi poświęcę tyle czasu, ile tylko będzie trzeba, by zrozumiał omawiane na szkoleniu tematy.

Webinary będą nagrywane, więc możesz do nich wracać wielokrotnie.

6 webinarów mentoringowych wyjaśniających raz jeszcze i utrwalających cały System

Dla uczestników przygotowałem również dodatkowe spotkania online, podczas których przechodzimy przez cały materiał głównego szkolenia.

Dzięki temu nie tylko wszystko sobie utrwalisz, ale dostrzeżesz nowe zależności i smaczki.

Webinary będą nagrywane, więc możesz do nich wracać wielokrotnie.

Nagrania live z pierwszej edycji Klubu Tradera Premium

Otrzymasz też dostęp do archiwalnych nagrań live, które prowadziłem w ramach Klubu Tradera Premium, a z których dowiesz się m.in. jak oznaczać pozycje, co robię, że przez ostatnie 2 lata mam od 70 do nawet 90% skuteczności na cyklach BTC oraz wiele, wiele więcej.

W trakcie live odpowiadałem na pytania zadawane przez widzów, więc istnieje ogromna szansa, że trafisz na kwestie, które i Ciebie nurtują w danym momencie, a na które już odpowiedziałem. Te nagrania to doskonałe uzupełnienie i utrwalenie głównego szkolenia.

Dodatkowy rozdział: „Psychologia i Zarządzanie Kapitałem”

Zarówno miliarderzy, jak i najlepsi sportowcy robią wszystko, co w ich mocy, aby uzyskać przewagę psychiczną nad swoimi konkurentami. Jak mówiłem wcześniej, w handlu sposób myślenia odgrywa kluczową rolę, a większość najlepszych traderów jest tego świadoma – oni zarabiają najwięcej.

W tym module szczegółowo omawiam, jak zyskać stabilność umysłu, elastyczność, koncentrację i pozbyć się wewnętrznych blokad. Jeśli popracujesz nad swoją mentalną przewagą – elementem, który większość ignoruje – będziesz o wiele dalej, niż wszyscy pozostali traderzy.

3 miesiące dostępu do forum Klubu Tradera Premium

Forum jest specjalnie wydzielonym miejscem, w którym analizuję bieżącą sytuację na rynkach, publikuję swoje spostrzeżenia i jestem do dyspozycji uczestników. A poza tym otrzymujesz:

 • Dostęp do moich prywatnych analiz m.in. o cyklach BTC.
 • Sesje tradingu na żywo, podczas których tłumaczę co, jak i dlaczego robię.
 • Sesje Q&A, na których odpowiadam na pytania dotyczące aktualnej sytuacji na rynku.
 • Dodatkowe konsultacje, gdzie wytłumaczę zagadnienia, które sprawiają Ci trudność lub wymagają doprecyzowania.

Mały przykład tego, czego się dowiesz...

Poznasz moją autorską strategię, która daje mi 90% skuteczności na rynkach finansowych i pozwala zarabiać na wzrostach i spadkach.

Dowiesz się, jak wybrać brokera oraz na co bezwzględnie uważać przy jego wyborze.

Nauczysz się grać z dźwignią, dzięki czemu możesz osiągnąć większy zysk z mniejszego depozytu, nawet jeśli nie dysponujesz większym kapitałem.

Poznasz największe błędy traderów oraz dowiesz się, jak samemu ich uniknąć.

Opanujesz metodę gry na spadki, aby zarabiać, nawet gdy ceny idą w dół na tzw. krótkiej sprzedaży – jak najlepsi traderzy na świecie.

Dowiesz się jak zarządzać ryzykiem tak, aby nie wykasować rachunku, lecz zachować bezpieczeństwo i chronić kapitał.

Odkryjesz, praktyczny i POTWIERDZONY wynikami system handlu na rynkach finansowych.

Zobaczysz, co rynkowe wieloryby wiedzą o płotkach i tzw. „ulicy”. Zastosujesz tę wiedzę, aby płynąć na ich fali i zarabiać.

Dowiesz się, jak stworzyć zlecenie obronne, które zabezpieczy Cię przed stratą kapitału.

Nauczysz się rozgrywać udane transakcje pokazane na naszych live na żywo!

Dowiesz się, jak czytać wykresy oraz identyfikować nowe i zyskowne trendy.

Nauczysz się identyfikować trendy za pomocą wskaźników.

Zobacz opinię, pochodzącą od mojego współwydawcy, Piotra Michalaka – założyciela Instytutu Kryptografii:

“Od 10 lat dotykam tematyki tradingu poprzez różne kursy i szkolenia. Znam wielu nauczycieli tej kluczowej umiejętności XXI wieku. Pomimo to, do tej pory nie udawało mi się nauczyć handlować na rynkach… Myślałem już, że jestem antytalentem i najwyraźniej nie mam predyspozycji do tradingu... Aż do momentu, gdy poznałem Radka, obejrzałem jego szkolenie, które swoją drogą było tak dobre, że wydałem jego pierwszą edycję. Metody Radka mogłyby być stosowane przez moją 10-letnią córkę – nikt nigdy nie wytłumaczył mi tradingu w tak prosty sposób. Skończyłem z magicznymi metodami, zapamiętywaniem kilku rodzajów korekt i robieniem trudnych analiz. Okazuje się, że nie jest to potrzebne. Metoda Radka jest do bólu wizualna i prosta – przykładasz linijkę, rysujesz odpowiednie tendencje, porównujesz korekty… dziecinnie łatwe. Jestem ogromnie wdzięczny Radkowi, że stał się pierwszą osobą w moim życiu – po tylu latach! – która skutecznie nauczyła mnie jak analizować rynek. Dzięki temu wiem co robię, nie tylko w krótkich trade’ach, ale i w długofalowych inwestycjach”

Jak widzisz, nie potrzebujesz specjalnych umiejętności ani doświadczenia i nie musisz być geniuszem matematycznym!

Opinie Kursantów

FAQ

Co jeśli czegoś nie zrozumiem?

Nawet jeśli czegoś nie zrozumiesz podczas oglądania szkolenia online, to wystarczy, że zapiszesz sobie to na kartce i zapytasz na webinarze mentoringowym albo Q&A. Możesz też zadawać pytania na forum Klubu TraderaPremium, gdzie jestem dla Ciebie dostępny ja oraz wielu doświadczonych uczestników, którzy chętnie pomogą.

Jakbyś zarabiał, to byś nie tworzył szkoleń...

Nad realizacją tej misji pracuję nie tylko ja, ale cały sztab ludzi w Instytucie Kryptografii. Wymaga to zatem potężnego zaangażowania nie tylko czasu, ale i finansów. Tak jak w tradingu, tutaj też wykorzystuję dźwignię, aby docierać do ludzi szukających lepszego sposobu na życie lub dorobienie sobie do pensji.

Chcę dołączyć, ale jaka jest cena?

Sam na swoją edukację i odkrycie, jak działają rynkowe algorytmy, wydałem ponad 150,000 zł. Kosztowało mnie to też mnóstwo czasu i straconych nerwów. System Rygielskiego zakłada doprowadzenie Cię do momentu regularnego zarabiania pieniędzy na rynkach finansowych. Ta jednorazowa inwestycja może Ci się zwrócić w pierwszych 30-90 dniach, a potem wypracowujesz czysty zysk – nawet do końca życia!

Podjęliśmy się trudnej misji wyszkolenia 10,000 zyskownych traderów. Dlatego obniżamy próg, aby mogło skorzystać więcej osób, a jednocześnie dbamy, by cena za szkolenie motywowała Cię do jego przerobienia.

Tak niska cena będzie tylko przez krótki czas… podczas gdy nasi konkurenci wyceniają swoje kursy na 4 do 6 tys. zł lub więcej.

Owszem, mógłbym poprzestać tylko na tradingu, ale dla mnie liczy się coś więcej, niż tylko pieniądze.


Mam misję pomóc 1000 osobom utrzymywać się wyłącznie z tradingu.

Dlatego cena szkolenia dzisiaj wynosi:

3970 zł!

Uwaga! Kupując teraz, rezerwujesz miejsce w nowej edycji, która rozpoczyna się od 07.10.2021 r. Na 7 dni przed tą datą otrzymasz od nas dostęp do zakupionych materiałów szkoleniowych oraz wszystkie szczegóły spotkań mentoringowych. Decydując się teraz, gwarantujesz sobie miejsce, których liczba jest ograniczona!Oto, jak to widzę – masz trzy opcje...

Jeśli zarabiasz już wystarczająco dużo pieniędzy, czy to na rynkach finansowych, czy z innej formy działalności, to zamiast na szkolenie, pieniądze lepiej wydaj na prezenty świąteczne dla bliskich.

Opcja 1: Nie rób nic i pozostań w miejscu,w którym jesteś

Ale jeśli jest inaczej i czujesz, że Twoja obecna sytuacja wymaga poważnej zmiany, to zostają Ci jeszcze dwie opcje...

Przy tym ryzykujesz, że przez parę niewłaściwych decyzji staniesz się planktonem, który te rynkowe wieloryby pochłaniają i pozbawiają kapitału.

Możesz próbować samodzielnie obserwować zachowanie rynków finansowych, a następnie wyciągać wnioski. Prędzej, czy później uda Ci się rozgryźć mechanizmy i algorytm działania rynkowych wielorybów, ale… ile czasu to zajmie oraz ile pieniędzy pochłonie? Mnie samodzielna nauka kosztowała grubo ponad 150 000 zł!

Opcja 2: Dojdź do wszystkiego samodzielnie

Dołącz do 12-tygodniowego programu mentoringowego, gdzie na tacy otrzymujesz esencję mojego doświadczenia bez żadnego miesiąca stratnego już od lat.

Opcja 3: Weź gotowy system ode mnie i płyń na grzbiecie Wielorybów

Dodatkowo jestem do Twojej dyspozycji podczas 12 webinarów oraz na forum Klub Tradera Premium – możesz pytać, o co chcesz, a chętnie wyjaśnię i poprowadzę do momentu, aż wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

Patrząc na te trzy opcje, zadaj sobie pytanie....

Co będzie dla Ciebie łatwiejsze?

Podsumowując, w ramach Systemu Rygielskiego otrzymasz:

 • Szkolenie online z pełną metodą i procedurą “System Rygielskiego”
 • Checklisty kontrolne prowadzące przez System i egzekwujące jego
 • Stosowanie dla pewności rezultatów
 • 6 webinarów Q&A
 • 6 webinarów mentoringowych
 • Bonusowe nagranie o cyklach na BTC
 • Dostęp do archiwalnych live’ów z Klubu Tradera Premium
 • 3 miesiące dostępu do Klubu Tradera Premium

Uwaga! Kupując teraz, rezerwujesz miejsce w nowej edycji, która rozpoczyna się od 07.10.2021 r. Na 7 dni przed tą datą otrzymasz od nas dostęp do zakupionych materiałów szkoleniowych oraz wszystkie szczegóły spotkań mentoringowych. Decydując się teraz, gwarantujesz sobie miejsce,których liczba jest ograniczona!

Polecają

Daniel Jankowski

CEO @ Instytut Kryptografii

Piotr Michalak

C$O @ Instytut Kryptografii

Mając na uwadze dobro naszych klientów oraz jakość oferowanych usług i szkoleń – bardzo długo szukaliśmy tradera, którego wyniki są wiarygodne i możliwe do potwierdzenia.


Rozmawialiśmy z wieloma osobami, ale Radek jako jedyny zdecydował się podjąć nasze wyzwanie.


Polegało ono na tym, że przez 8 miesięcy Radek będzie zamieszczał swoje analizy przed faktem, na specjalnie do tego celu przygotowanej bezpłatnej grupie na Facebooku o nazwie „Instytut Kryptografii - Klub Tradera - Radosław Rygielski”.


Dzięki temu osoby na grupie mogły śledzić wyniki Radka i na własne oczy przekonać się, czy jego analizy się sprawdzają.


Już od pierwszego miesiąca wyzwania, okazało się, że ponad 80% analiz zostało zrealizowanych z zyskiem. Średnia skuteczność ze wszystkich analiz Radka dzisiaj to 90%.


Jest to niekwestionowany fenomen, który można śledzić na wyżej wymienionej grupie. Z czystym sumieniem rekomendujemy naukę autorskiej strategii Radka Rygielskiego, bo wyniki mówią same za siebie.

PS. Jeśli poważnie myślisz o handlu na rynkach finansowych, zamów już dziś i poznaj System Rygielskiego. Z czasem zamierzamy podnosić cenę do 4-5 tys. zł, więc nie warto z tym zwlekać.

Uwaga! Kupując teraz, rezerwujesz miejsce w nowej edycji, która rozpoczyna się od 07.10.2021 r. Na 7 dni przed tą datą otrzymasz od nas dostęp do zakupionych materiałów szkoleniowych oraz wszystkie szczegóły spotkań mentoringowych. Decydując się teraz, gwarantujesz sobie miejsce, których liczba jest ograniczona!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Instytut Kryptografii

Polityka prywatności
Regulamin

Zaawansowane wskaźniki makroekonomiczne dot. ceny Bitcoina

Będziesz wiedział/a kiedy kupować, a kiedy wychodzić z rynku.

Poznasz modele dot. innych klas aktywów.

Modele makroekonomiczne

Modelowy portfel inwestycyjny

Poznasz portfel z podziałem na klasy aktywów.

Zasady wchodzenia w akcje spółek na giełdzie


Zaawansowane wskaźniki makroekonomiczne dot. ceny Bitcoina

Będziesz wiedział/a kiedy kupować, a kiedy wychodzić z rynku.

Poznasz modele dot. innych klas aktywów.

Modele makroekonomiczne

Modelowy portfel inwestycyjny

Poznasz portfel z podziałem na klasy aktywów.

Zasady wchodzenia w akcje spółek na giełdzie


Strona korzysta z plików cookie aby jak najlepiej dopasować stronę do Twoich potrzeb. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.