Jak zyskownie inwestować w surowce?


ZAPISZ SIĘ


darmowy MINIKURS PAWŁA SZPAKOWICZA

WYKORZYSTAJ INFLACJĘ

Wiele przemawia za tym, że surowce w najbliższym czasie surowce zaczną drożeć i znajdujemy się na początku wielkiej hossy tego sektora. Bądź przed innymi i dowiedz się jak inwestować w aktywa, które powodują inflację.


Dlatego udostępniamy dla Ciebie minikurs Pawła Szpakowicza “Jak zyskownie inwestować w surowce?”.

w jakie surowce warto inwestować

jak ograniczyć ryzyko

jak zwiększyć możliwości wygenerowania zysku dla swoich inwestycji

4 lekcje, pozwolą Ci poszerzyć Twoje zainteresowania inwestycyjne, a jeśli zdecydujesz się zainwestować w surowce, będziesz wiedział:

DOŁĄCZ DO KURSU

Paweł szpakowicz

Studiowałem 3 kierunki na uniwersytecie w Białymstoku. Po ukończeniu socjologii rozpocząłem pracę nad doktoratem ze zróżnicowania społecznego jednak po rozpoczęciu działalności gospodarczej skupiłem się na biznesie. Przez 17 lat prowadziłem firmę, która miała kilka profili działalności. Od 2006 roku inwestowałem w nieruchomości, w których to regularnie lokowałem nadwyżki kapitałowe.


Od 2017 roku rozpocząłem inwestycje na szeregu innych rynków. Zaczynając od metali szlachetnych, kryptowalut i światowych giełdach z naciskiem na sektory surowcowe. Od trzech lat 90% swej aktywności zawodowej łączę ze zgłębianiem wiedzy na temat inwestycji w sektory surowcowe. Aktualnie większość zainteresowania poświęcam rynkowi spółek uranowych, które moim zdaniem w najbliższych latach przedstawiają pokoleniową szansę na zbudowania majątku.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Instytut Kryptografii

Polityka prywatności
Regulamin